Аналіз уроку з англійської мови

Дата: 12.02.14

Клас 6

Тип уроку: комбінований

Тема: Literature and books

Мета :

-систематизувати й узагальнити знання учнів по темі, тренувати учнів у вживанні в мовленні тематичної лексики, вдосконалювати навички монологічного та діалогічного мовлення учнів, перевірити рівень вмінь і навичок у застосуванні вивченого на практиці;

- поглибити знання учнів про книги та читання.

- розвивати навички аудіюваня, розвивати пам'ять, логічне мислення в процесі виконання навчальних завдань, розвивати усні комунікативні вміння;

-виховувати любов до книг, розширювати світогляд учнів, викликати інтерес до читання, виховувати інтерес до читання творів зарубіжної літератури.

Хто проводить: вчитель англійської мови Пешко Марія Павлівна

Аналіз

Вибір теми заняття відповідав календарно-тематичному плануваню, з урахуванням аналізу навчального матеріалу. Вчитель показав розроблені ним удосконалення, прийоми та методи своєї професійної майстерності, організацію навчальної діяльності учнів на різних етапах уроку.

Методична мета заняття відображала вибрану домінуючу методику та технологію проведення уроку. Це допомогло оцінити вірність підібраних методів і прийомів, форм організації уроку .

Методичну мету відкритого заняття включала такі прийоми :

• організація самостійної роботи учнів;

• активізація пізнавальної діяльності учнів на заняттях у процесі роботи з наочними посібниками та дидактичним матеріалом;

• використання групової та індивідуальної роботи учнів у процесі закріплення вивченого матеріалу та оцінювання навчальних досягнень учнів.

Матеріально-технічне оснащення заняття було підготовлено заздалегідь. Послідовність використання всього оснащення на відкритому занятті була гарно продумана та використана.

Методичне забезпечення відкритого заняття

Використаний повний комплект документів, що визначають методичне забезпечення заняття, включає такі документи: класний журнал; календарно-тематичний план; план навчального заняття; комплект матеріалів про всілякі види оцінювальної діяльності; дидактичний, роздатковий матеріал тощо;; комплект медіаматеріалів.

До заняття складено план проведення заняття з чітким і розумним розподілом часу уроку та вказівками, що і як повинні робити вчитель та учні. План уроку відобразив всі основні його етапи, домінуючі види діяльності.

Оцінювання було проведено в кінці уроку.

Заняття стало демонстрацією досвіду роботи вчителя над особистою педагогічною темою, тому поставлена методична мета заняття відповідно педагогічній темі, що опрацьовується,була досягнута.

 

\

План-конспект открытого урока по английскому языку. Защита проектных работ по теме "Охрана здоровья"

• Глуховская Ольга Леонидовна

Лозунг урока: “Wealth is nothing without health, Health is above wealth”.

 

Тип урока: обобщающий, информационно – творческий с элементами исследования.

 

Актуальность проблемы: дефицит информации для подростков о вреде курения, правильном питании и двигательной активности, ухудшение здоровья школьников.

 

Межпредметная связь : английский язык, основы здорового образа жизни, физическая культура и спорт.

 

Цель урока:

• Систематизировать, актуализировать и развивать знания учащихся по теме.

• Привлечь внимание детей к изучению английского языка.

• Расширить лингвистический, филологический и общий кругозор учащихся, развить их познавательную активность.

• Выработать у детей эмоционально- личностное отношение к проблемам здоровья.

• Воспитывать активную жизненную позицию и ответственное отношение к своему здоровью.

 

Задачи урока:

• Обобщить лексический и грамматический материал, изученный по данной теме.

• Совершенствовать и контролировать умения и навыки практического владения английским языком по данной теме по всем видам речевой деятельности.

• Стимулировать желание учащихся высказываться на английском языке.

Оснащение: доска, магнитная доска, проектор

проектные работы учащихся по данной теме

 

Ход урока

I. Beginning of the lesson.

Teacher: Good morning! I am very glad to see you and hope that you are ready for the lesson. How are you today?

Pupil 1: I am fine, thank you! And how are your things?

Pupil 2: Very well , thank you! And how is your health?

Pupil 3: Not bad, thank you!

Teacher: I hope that you are fine today .On your desks you can see pictures of different moods. You can choose one which really shows how you are felling at the moment. You can put a tick in front of it.(Отметить настроение)

II. Introduction of the lesson:

In a good mood we start our unusual lesson.

Today we shall have a final lesson according to our topic Health. Today you must to ask yourself and answer main questions

“Does your health depend on you?” Is there anything more important than health?

This lesson will be in the form of project.

At the lesson you’ll express your opinion towards healthcare.

-- Today we’ll speak about good and bad habits.

– How do they influence our health and our appearance?

– What does our health depend on?

– Is it important to care about our health and our appearance?

– How should we do it?

– What should we do to keep fit and be healthy?

.. Let’s start!

III. Main part

Children present their projects.

IV. Conclusion.

Teacher:

Now I want you to vote for the best project. Take your "mood pieces " and choose one which shows your mood at the moment. On the reverse side put marks from 1 to 10.

Аnd describe the work of your classmates using two adjectives

V. Homework

Your Home task .

Dear children! Certainly you know many English words connected with the topic “Health”.

Interview your best friend. Аsk a question.

– What is your best friend attitude towards health?

And write a letter to your English language teacher about our lesson.

 

It’s time we finish our lesson. You’ve worked hard.

Our lesson is over. See you later. Goodbye!

 

 

Аналіз виховного заходу

Дата: _13.12.2013

Клас(и):__7-М__

Форма заходу: ___ урок-захист проектів

Тема:___Здоровий спосіб життя

Мета заходу:_

• Систематизировать, актуализировать и развивать знания учащихся по теме.

• Привлечь внимание детей к изучению английского языка.

• Расширить лингвистический, филологический и общий кругозор учащихся, развить их познавательную активность.

• Выработать у детей эмоционально- личностное отношение к проблемам здоровья.

• Воспитывать активную жизненную позицию и ответственное отношение к своему здоровью.

 

Хто проводить:_ вчитель англійської мови Глуховська Ольга Леонідівна

Мета відвідування:_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Параметри аналізу

 

Позитивні аспекти заходу (досягнення)

 

Негативні аспекти заходу(зауваження)

 

 

І. Аналіз готовності педагога

 

II. Процес підготовки

 

 

III. Проведення заходу:

 

1.Організація

 

2.Зміст

 

3. Методика проведення

 

IV. Результати

 

V. Загальні висновки

 

VI. Рекомендації